Call Centrum:

Sprísnené opatrenia pre COVID-19 v okresoch Nitra, Banská Bystrica a Brezno

11. 01. 2021

Vážení klienti, na základe rozhodnutí Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Nitre a Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Banskej Bystrici sa sprísňujú protipandemické opatrenia v okresoch Nitra, Banská Bystrica a Brezno.

V okrese Nitra bol zavedený zákaz vstupu do všetkých prevádzok pre klientov a zamestnancov Jedinou výnimkou sú osoby, ktoré sa pri vstupe do prevádzok preukážu potvrdením o negatívnom výsledku RT-PCR testu na COVID-19 alebo certifikovaného antigénového testu na COVID-19. Potvrdenie však nesmie byť staršie ako 7 dní. Zákaz platí do 30. januára 2021.

V okresoch Banská Bystrica a Brezno boli sprísnené protipandemické opatrenia. Počet klientov v prevádzke v jednom okamihu nesmie prekročiť koncentráciu jedna osoba na 25 m2.  Výnimka platí len  pre deti do 10 rokov v sprievode dospelej osoby. Naďalej ostáva v platnosti povinnosť dodržiavať odstupy minimálne 2 metre.


V spoločnosti Wüstenrot sme presvedčení, že to najdôležitejšie je  ľudské zdravie. Preto  prosíme o porozumenie a rešpektovanie krokov, ktoré chránia nás všetkých. Ďakujeme

Sme tu pre vás