Call Centrum:

Prémiové stavebné sporenie: Vaša istota v neistom období

04. 05. 2020

Niektoré situácie v živote nevieme predvídať, preto musíme byť vždy pripravení a momentálne obdobie je toho živým dôkazom. Uzatvorte si Prémiové stavebné sporenie, vďaka ktorému pocítite skutočnú finančnú istotu.

 

Čo je stavebné sporenie?

Stavebné sporenie je typ sporenia, ktorého cieľom je zabezpečiť potrebu bývania. Netýka sa len kúpy nehnuteľnosti, ale aj rekonštrukcie, zabezpečenia vnútorného vybavenia, bezpečnosti alebo elektro či vodoinštalácie.

Najväčšou výhodou stavebných sporení sú benefity jednotlivých poskytovateľov, ktoré sa líšia prípad od prípadu. Skvelým príkladom je Prémiové stavebné sporenie od Wüstenrot, ktoré ponúka nielen takzvanú W-prémiu s úrokom až do 6,2 % z každoročného vkladu až po dobu 9-tich rokov, ale aj základné úročenie vo výške až 0,3 % p. a. Získate tak výhodné úroky vo forme peňazí navyše, ktoré nikde inde nenájdete.

Tento druh sporenia je podporovaný aj štátom, a teda existuje možnosť získať štátnu prémiu, ktorá v roku 2020 dosahuje výšku 2,5 % zo sumy ročných vkladov, maximálne 70 €. Ale pozor! Ak chcete naozaj získať plnú sumu štátnej prémie, musíte stavebné sporenie uzatvoriť ešte v prvej polovici kalendárneho roka. Od 1. júla 2020 už budete môcť získať maximálne jej polovicu, čo predstavuje 35 €.

Prečo je teraz ten správny čas na jeho uzatvorenie?

Lebo človek nikdy nevie, kedy sa dostane do ťažkej situácie a nebude môcť rátať so svojím bežným príjmom. Mnoho ľudí prišlo o zamestnanie alebo podnikanie a nevie, čo bude ďalej. Čo však v prípade, že im život nadelí aj ďalšie nešťastie ako nefunkčnú elektrinu, poškodenú strechu alebo si jednoducho budú musieť zabezpečiť vlastné bývanie? Vďaka stavebnému sporeniu môžete získať okamžité peniaze, ktoré použijete na vyriešenie týchto bytových potrieb a nebudete musieť siahať do svojho bežného rozpočtu. V prípade Prémiového stavebného sporenia získate aj niekoľko ďalších výhod navyše.

Aké sú benefity Prémiového stavebné sporenia?

Každé stavebné sporenie má svoje pravidlá, ktoré sú pevne stanovené štátom, no niektoré produkty ponúkajú také

benefity, ktoré inde nenájdete. To platí aj o Prémiovom stavebnom sporení, ktoré vám prinesie:

  • atraktívny výnos vďaka W-prémii s úrokom až 6,2 % z každoročného vkladu po dobu až 9-tich rokov
  • variabilnú dobu sporenia, ktorú si určujete sami
  • možnosť vybrať si peniaze kedykoľvek chcete a potrebujete
  • zvýhodnené podmienky úveru po celú dobu splácania

Zároveň sme sa zbavili všetkých obmedzení, a preto sporenie ponúkame:

  • bez viazanosti
  • bez akýchkoľvek skrytých podmienok
  • bez potreby dlhodobého sporenia
  • aj bez zbytočných poplatkov

A čo je na Prémiovom stavebnom sporení najlepšie? Aj keď možnosť získať štátnu prémiu zaniká všetkým, ktorých príjem presiahne 1,3-násobok priemernej mzdy na Slovensku, čo predstavuje približne 1 500 € mesačne, tak vo Wüstenrot nemusíte svoj príjem vôbec dokladovať a garanciu W-prémie máte vždy istú.

Chcete vedieť o tejto skvelej ponuke viac? Kliknite TU alebo volajte na telefónne číslo *6060 (0850 60 60 60).

Sme tu pre vás